728 x 90

فواید جنگ باندی!

جنگ باندی

آیا می‌دانید «در بین بیست کشور جهان که در سال ۹۷بهترین صادر کنندگان جهانی بودند، ۸کشور آسیایی وجود دارد؟

آیا می‌دانید چین با ۲۰۲۰میلیارد دلار اولین صادر کننده جهان شده یعنی حتی از آمریکا بالاتر بوده است؟

و آیا می‌دانید ژاپن با حدود ۷۰۰میلیارد دلار چهارم، کره جنوبی با ۵۷۵میلیارد دلار ششم، هنگ‌کنگ با ۵۵۰میلیارد دلار هفتم، سنگاپور با ۳۳۳میلیارد دلار چهاردهم، امارات با ۳۲۰میلیارد دلار پانزدهم و تایوان و هند هم هجدهم و بیستم شده‌اند؟

آیا می‌دانید بسیاری از این‌ کشورها از ایران کوچکتر هستند؟

راستی چرا آنها به این همه تولید و فرصت‌های صادراتی رسیده‌اند؟ اکثر آنها نفت و گاز هم ندارند. اصلاً کره‌جنوبی تنها معدنش گچ است. تصمیم ‌سازان و تصمیم‌گیران نظام آخوندی چرا اذعان نمی‌کنند که تصمیمات سیاسی آنها اقتصاد کشور را زمین‌گیر کرده است؟

آیا می‌دانید کمپانی خودروسازی«هیوندایی» کره جنوبی و «ایران خودرو» فعالیت‌شان را با هم آغاز کردند؟

اکنون هیوندایی ششمین برند برتر خودروسازی جهان است و ایران خودرو در حال ورشکست شدن!

آیا می‌دانید حجم اقتصاد قاچاق کشور ۱۵۰هزار میلیارد تومان است در حالی‌که بودجه عمومی کشور حدود ۳۵۰هزار میلیارد تومان یعنی کمی بیشتر از دو برابر قاچاق!

آیا می‌دانید این میزان واردات قاچاق با کانتینر آنهم به‌راحتی و از گمرکات رسمی کشور وارد می‌شوند؟!‌

آیا می‌دانید تمامی این نکات را یکی از عناصر رژیم به اسم محسن صفایی فراهانی در جریان جنگ باندهای درون رژیم و در کینه کشی از باند رقیب در مصاحبه با اقتصاد نیوز ۸خرداد ۹۸رو کرده است؟

وی در همان مصاحبه گفت: برای این‌که مردم ابعاد سه هزار میلیارد تومان اختلاس را بفهمند باید این‌طور بگوییم که اگر شخصی هرماه ۱۰۰میلیون تومان پس‌انداز کند، برای رسیدن به سه هزار میلیارد تومان به ۲۵۰۰سال زمان نیاز دارد حال ببینید ۱۵۰هزار میلیارد تومان قاچاق سالانه چه معنایی دارد؟

قیام‌های پی‌درپی می‌گوید: مردم می‌دانند چاره این‌همه فساد و خیانت پاک کردن ایران از کل نظام فسادپرور کنونی با تمامی باندها و دستجات آن است.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات