728 x 90

با یاد مجاهد شهید محمد یاراحمدی

مجاهد شهید  محمد یاراحمدی
مجاهد شهید محمد یاراحمدی

محل تولد: دروود
شغل:
سن: 22
تحصیلات: -
محل شهادت: بروجرد
تاریخ شهادت: 5-5-1367
محل زندان: -

 

زندگینامه شهید


محمد یاراحمدی

تاریخ تولد‌: ۱۳۴۵

محل تولد‌: دورود

تحصیلات‌: ابتدایی

«این‌جانب سرباز وظیفه محمد یاراحمدی فرزند یدالله متولد ۱۳۴۵ جمعی گروهان یکم گردان۱۴۳ تیپ۳ لشکر۸۱ زرهی باختران،  در روز ۸مهر۶۶ طی تهاجمی که رزمندگان ارتش آزادیبخش ملی بر روی پایگاه ما واقع در قصرشیرین انجام دادند به اسارت برادران مجاهد خلق درآمدم.

از همان لحظه اول رفتاری که با اسیران انجام دادند به تفاوت ارتش آزادیبخش و ارتش خمینی پی بردم.

در مدت ۴۸روزی که نزد مجاهدین بودم به خیلی چیزها پی بردم و ماهیت رژیم خمینی و اصرار آن بر ‌ادامه جنگ برایم روشن شد.

در این‌جا دشمن خلق و خدا را شناختم  در روز ۱۸آبان حکم آزادی ما ابلاغ شد، تصمیم گرفتم حالا که حق و باطل را از هم تشخیص داده‌ام و هدف خمینی و رژیمش کاملاً برایم آشکار شده است،   قصد دارم به‌عنوان یک ایرانی، به‌عنوان یک فرد مسلمان و یک فرد آگاه، راه خود را کاملاً آگاهانه انتخاب کرده و برای سرنگونی هر‌چه زودتر رژیم پلید و ضدخلقی خمینی به ارتش آزادیبخش بپیوندم.

باشد که   همگام و همدوش با رزمندگان ارتش آزادیبخش در راه هدفهای سازمان و ایجاد جامعهٌ بی‌طبقهٌ توحیدی و برقراری عدالت؛ علیه مزدوران خمینی در جبهه‌ها شرکت کنم». تقاضای پیوستن ـ ۱۲ آبان۶۶

سرباز آزاده محمد یاراحمدی به عهد خود وفا کرد، او در لباس شرف و افتخار رزم‌آوران آزادی در عملیات کبیر فروغ جاویدان به میدان نبرد علیه مزدوران دشمن شتافت ودر اوج شرف و افتخار به‌شهادت رسید. 

 

خاطرات


 

 

تصاویر یادگاری


 

 

تصویر مزار شهید


 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/cc8fb8ae-920e-478d-b960-cbedafab4999"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات