728 x 90

با یاد مجاهد شهید الهه بهرامی فر

مجاهد شهید الهه بهرامی‌فر
مجاهد شهید الهه بهرامی‌فر

محل تولد: اروميه
شغل: -
سن: 31
تحصیلات: لیسانس
محل شهادت: کرمانشاه
تاریخ شهادت: 5-5-1367
محل زندان: -

زندگینامه شهید


الهه بهرامی فر

تاریخ تولد: ۱۳۳۶

محل تولد: ارومیه

سابقه مبارزاتی: ۱۰سال

الهه بهرامی متولد سال۱۳۳۶ در ارومیه بود، او بعد از گرفتن دیپلم در دانشگاه تبریز قبول شد و از ابتدای تشکیل جنبش مجاهدین در آن شهر، فعالیت خود را به‌طور حرفه‌یی با سازمان شروع کرد.

الهه از جمله خواهران مسئول سازمان در شهرهای تبریز، ارومیه، اهر، نقده و سلماس بود.

عملیات فروغ جاویدان یکی از صحنه‌های به اوج رسیدن این شیرزن قهرمان بود، قهرمانی که جانانه در مسیر آزادی جنگید و همراه با سایر جاودانه فروغ‌ها به عهد خود در این حماسه پرشکوه، وفا کرد.

در وصیتنامه‌ای که از شهید الهه بهرامی به جای مانده، آمده است: «... وقتی عقیده و ایمان به مبارزه با ستمگران و رسیدن به پیروزی محتوم در دل جای می‌گیرد، دیگر هیچ سختی و فشاری نمی‌تواند انسان را از ادامه راه باز دارد.

آرمانها و ارزشهای والای جا گرفته در دل انسان، عاریتی و سطحی نیستند که در مقابل فشار و ناراحتی بتوان از آنها گذشت و مسیری دیگر را ادامه داد.

به همین دلیل است که خمینی خون‌آشام و مزدورانش آرزوی تسلیم شدن و کوتاه‌آمدن مجاهد خلق را با خود به گور خواهند برد، زیرا که بارها و بارها عنصر مجاهد خلق در جریان عمل و در برخورد با تضادهای مختلف، پیمان خود را با خدا و خلق محکم کرده و نام خود را با واژه‌های فدا و از خود گذشتگی و ایثار قرین نموده است...

من افتخار می‌کنم که به‌عنوان عنصری ناچیز در پیش بردن هدفهای خدایی و خلقی سازمان مجاهدین خلق ایران شرکت می‌کنم، و سرانجام توانستم راهی را انتخاب کنم که با وجود سختی و فشار و فراز و نشیبی که دارد، درعین‌حال انسان را به مقصد با شکوهی رهنمون می‌سازد.

حال باید خدا را سپاسگذار باشیم به‌خاطر سختیها و ابتلائاتی که ما با آنها رو به‌رو شدیم، چرا که واقعاً میدان آزمایش و امتحانی بود برای همه نیروها و سازمانها، اما تنها سازمان مجاهدین خلق توانست از این آزمایش سخت، پیروزمندانه بیرون بیاید. . ».

 

خاطرات


 

 

تصاویر یادگاری


 

 

تصویر مزار شهید


یادش گرامی و راهش پر رهرو باد
با ارسال تصاویر و زندگینامه شهید، ما را در تکمیل شناسنامه شهیدان یاری رسانید. >>> تلگرام مجاهد: @mojahedin_org

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/013c7d1e-0b9d-40b1-99c9-605e577d32ce"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات