728 x 90

با یاد مجاهد شهید محمد ناصر اسلام زاده

مجاهد شهید محمد ناصراسلام زاده
مجاهد شهید محمد ناصراسلام زاده

محل تولد: مشهد
شغل:
سن: 33
تحصیلات: لیسانس
محل شهادت: کرمانشاه
تاریخ شهادت: 5-5-1367
محل زندان: -

زندگینامه شهید


محمدناصر اسلام‌زاده

تاریخ تولد: ۱۳۳۴

محل تولد: مشهد

تحصیلات: لیسانس کامپیوتر ـ فرانسه

سابقه مبارزاتی: ۱۰سال

«…‌من محمدناصر اسلام‌زاده همان‌طور که در نشستهای انقلاب ایدئولوژیک گفتم مایلم تا برای نبرد رودررو با رژیم خونخوار خمینی به منطقه و صف مقدم نبرد اعزام شوم.

‌بار دیگر از راهبران عقیدتیم می‌خواهم تا من نیز مانند هزاران مجاهد خلقی که اکنون در نبردی سخت با دشمن ضدبشری در صحنه هستند، به خط مقدم نبرد رفته و به آنها بپیوندم و در این راه دین خود را برای رهایی خلق در‌ ‌زنجیرم و ایجاد جامعه قسط ادا کنم». وصیت‌نامه ـ ۱۵‌شهریور‌۶۶

محمدناصر اسلام‌زاده فعالیت سیاسی خود را در جریان شرکت در تظاهرات علیه رژیم سلطنتی شاه آغاز کرد.

از سال۵۸ که برای ادامه تحصیل به فرانسه رفت در ارتباط با دانشجویان هوادار سازمان بود، و همراه با آنان در فعالیت‌های تبلیغی و افشاگرانه شرکت داشت.

او در شهر محل تحصیل خود گرونوبل، مسئول برپایی میز کتاب و راه‌اندازی جلسات بود، بعد از ۳۰خرداد۶۰، با انجمن دانشجویان مسلمان فرانسه ـ هوادار سازمان ـ به‌طور حرفه‌یی فعالیت می‌کرد.

ناصر که در اشتیاق جنگیدن علیه پاسداران رژیم ضدبشری خمینی بود، همواره تقاضا می‌کرد تا برای پیوستن به ارتش آزادیبخش ملی ایران به منطقه مرزی اعزام شود.

پس از موافقت با این تقاضا عازم منطقه گردید و در یکانهای رزمی سازماندهی شد، و سرانجام در عملیات بزرگ فروغ جاویدان پس از نبردی قهرمانانه با مزدوران رژیم به‌شهادت رسید.

 

خاطرات


 

 

تصاویر یادگاری


 

 

تصویر مزار شهید


یادش گرامی و راهش پر رهرو باد
با ارسال تصاویر و زندگینامه شهید، ما را در تکمیل شناسنامه شهیدان یاری رسانید. >>> تلگرام مجاهد: @mojahedin_org

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a2ece6b9-95aa-43e2-90e8-50460efd2cf5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات